Değerlerimiz

66
Yıllık
Tecrübeyle
Çalışıyoruz.

Misyonumuz
çevredeki en iyi iç mekanı
tasarlamak ve geliştirmektir.

Hitit Mobilya, nitelikli üretim anlayışı ile birlikte sahip olduğu üretim kapasitesi ve üretim alanıyla da Türkiye’de ağaç işleme endüstrisinin önde gelen firmaları arasında yer edinmeyi başarmıştır. 35.000m² alan üzerine kurulu fabrikanın 25.000m²’lik kapalı alanında, dünyanın önde gelen makine üreticilerinden tedarik edilen son teknoloji cihazlarla üretim gerçekleştirilmektedir. Hitit Mobilya’nın üretimindeki kalite standartlarının ve üretim hızının ardında, üstün bir teknoloji ile donatılan işte bu tesisler bulunmaktadır.

Ağacın Yaşamınızdaki
İncelikli Elçisi...

Hitit Mobilya, Mesut Akay’ın öngörüleri, değerleri ve hiçbir koşulda değişmeyecek prensipleri ile 1955 yılında sektöre ilk adımını attı. Ve o günden itibaren Mesut Akay tarafından kurulan bu sağlam temel üzerinde; müşterilerinin memnuniyetini ve müşterileri ile sürdürülebilir ilişkiler kurmayı hedefleyerek, deneyimini, yüksek kalite standartları, teknolojik yenilikleri, bilgisi ve estetik dokunuşları ile birleştirdi.

Hitit Mobilya’nın bugüne kadar başarı ile tamamlayıp, gururla referans gösterdiği işleri arasında; hastaneler, yerleşim alanları, toplu konutlar, okullar, oteller, tatil köyleri, devlet binaları ve sayısız dekorasyon projeleri bulunmaktadır.

Enka, Koray, Rönesans, Besa, Özaltın İnşaat, Gama, Çeçen Holding, EMT, Zafer İnşaat, Ekur İnşaat, Öztaş İnşaat, MNG Holding, Yamata Yatırım, Sembol İnşaat, Aysel İnşaat, Dedeman İnşaat gibi prestijli firmalara, memnuniyetlerini gözeterek hizmet sunmuş ve birçoğu ile birden fazla projede çözüm ortağı olarak yer alıp, başarılı işlere adını yazmıştır. Hitit Mobilya, değerleri ve ilkelerinden ödün vermeden yarım asrı aşan geçmişinde, sadece profesyonel olarak yürüttüğü projelerin yanında, toplumsal sorumluluk bilinci ile de birçok projeye imza atmıştır. Depremzede Evleri’nin hayata geçirilmesi sürecinde yaptığı katkılar ve halen sosyal sorumluluk kapsamında sürdürdüğü projeler, ilerleyen yıllarda yenileri ile daha da zenginleşecektir.

Niteliğin üretildiği tesisler ...

Hitit Mobilya, nitelikli üretim anlayışı ile birlikte sahip olduğu üretim kapasitesi ve üretim alanıyla da Türkiye’de ağaç işleme endüstrisinin önde gelen firmaları arasında yer edinmeyi başarmıştır. 35.000m² alan üzerine kurulu fabrikanın 25.000m²’lik kapalı alanında, dünyanın önde gelen makine üreticilerinden tedarik edilen son teknoloji cihazlarla üretim gerçekleştirilmektedir. Hitit Mobilya’nın üretimindeki kalite standartlarının ve üretim hızının ardında, üstün bir teknoloji ile donatılan işte bu tesisler bulunmaktadır ...